Novinky

NIKON - kalendář - fotosoutěž

Jirka mě upozornil na soutěž od Nikonu (bohužel jen pro Nikonisty), ale nějak to sem nestihl dát, tak to udělám za něj. Jde otéma "Nestárnoucí okamžiky" s odměnou 10.000 - 50.000 CZK. Tak hurá do focení a posílání (pak Vás zvu na mejdan :P)

Tady přikládám dva weby, kde se o tom dozvíte více:

www.nikon-kalendar.cz

nikonblog.cz/kalendar-nikon-2013-s-vami-nebo-bez-vas

Téma na Březen: "Život na Zemi"

Nové téma na měsíc březen, bylo navrženo "Život na Zemi". Píši s velkým "Z". Doufám, že účast bude hojná:)

Téma měsíce únor: "TEPLO"

První téma, které nás napadlo je "Teplo", teplo obecně, každý si pod tím může představit zcela něco jiného. Takže přemýšlejte, foťte a pečlivě vybírejte! Máme čas do konce února, každý jednu fotku (o to bude z Vaší strany pečlivější výběr a nahrána opravdu jen ta nejkvalitnější fotka!). Fotky vkládejte do kategorie "TÉMA MĚSÍCE".

Komentáře pro veřejnost

Byla zprovozněna možnost vkládání komentářů k fotkám pro veřejnost "z venčí".

Hodnocení fotografií

Nově zavedena možnost hodnocení fotografií, a to pro širokou veřejnost... Bodování je stylem "víc bodů = kvalitnější fotografie" --> 1b = otřesná fotka, 5b = vynikající fotka.

Nová kategorie - Autoportrét

Dovolil jsem si založit novou kategorii autoPORTRÉT, snad se to chytne. Více k tomu možná poví Jirka V., který spřádá velké plány :)

10.02.2011 Focení na Luži?

10.02.2011 se tu bude čirou náhodou pohybovat Kameňák (síla zvyku, pardon --> Tomáš Kamenský :)), takže plánujeme rychlosraz a pár fotek na večerní Luži. Měl by někdo zájem se přidat? Odjezd z RBK by byl ale bohužel už tak kolem 15:30

Pavel K.

01.02.2011 - Slavnostní spuštění

Dnešní den, je dnem "D", kdy se spustila fotogalerka.net - seskupení lidí, které spojuje závislost na zvuku cvakajícího zrcátka... Bohužel ne všichni se znají osobně, což je nutné co nejdříve napravit.